Inspiracje „w sieci offline”

ROBIĘ COŚ DLA SIEBIE

Inspiracje „w sieci offline” to dawka merytorycznej wiedzy o tym: jak wzmacniać odporność psychiczną, jak żyć w równowadze, jak dbać o swoje potrzeby, jak odetchnąć od rutyny, regularnie „ładować baterie” i efektywnie odpoczywać. W myśl zasady: „załóż maskę tlenową najpierw sobie…” Nasze materiały „w pigułce” pomagają wprowadzać w życie poznane narzędzia i integrować je z codziennością.

Na Facebooku, Instagramie i na stronie znajdziesz #zapiskiOdobrostanie: konkretne narzędzia, artykuły, wypowiedzi, inspirujące linki. (Przypominajki „one-pager” ściągniesz z zakładki „do druku”.) Zapraszamy też do słuchania naszego podcastu #kwadransNAdobrostan na Spotify, do udziału w warsztatach na żywo: #spotkanieOdobrostanie, podczas których przekazujemy praktyczną wiedzę „w pigułce”, a także półrocznych projektach: Laboratorium Dobrostanu. Wszystko przygotowujemy w oparciu o wiedzę ekspertów, literaturę, a także własne doświadczenia z udziału w licznych procesach rozwojowych, warsztatach psychologicznych, kursach coachingowo-mentoringowych. W duchu NVC, self-compassion, psychologii pozytywnej, teorii poliwagalnej. 

O CZYM?

Jak dbać o higienę psychiczną? Jak efektywnie odpoczywać?

Jak przeżywać trudne emocje? Jak rozładowywać napięcie?

Czym jest uważność? Techniki mindfulness.

Jak dbać o ciało?

Jak opiekować się gonitwą myśli? Co to znaczy: "myśl pozytywnie"?

Co dodaje, co zabiera nam energię?

Szybkie ćwiczenia rozluźniające i relaksacyjne.

Jak odróżniać uczucia od myśli i obserwację od oceny?

I wiele innych!

DLA KOGO?

Dla inspirujących kobiet – mam, nie mam, pracujących u kogoś, prowadzących własną działalność, domatorek, podróżniczek, lubiących sport, preferujących fotel i książkę, gotujących, jedzących na mieście, eko i mniej eko.

Co nas łączy? Żyjemy szybko i zwykle mamy mało czasu dla siebie. Jesteśmy ciekawe siebie, ludzi i świata. Słuchamy, poznajemy różne punkty widzenia. Doświadczamy sukcesów i porażek. Pomagamy. Jesteśmy online, ale doceniamy chwile offline. Ciekawe osoby dodają nam energii, są źródłem pomysłów i inspiracją do działania! Chcemy częściej troszczyć się o własne potrzeby, zadbać o kondycję psychiczną, odpoczywać efektywniej, „ładować baterie” bardziej regularnie, doświadczać, przeżywać – emocje i chwile.

PO CO?

Aby inspirować siebie i być inspiracją dla innych!

Inspiracją do dbania o siebie w niebanalny sposób – dbania o higienę psychiczną, dobre samopoczucie i własne potrzeby. Bo każda z nas, aby czerpać z życia jak najwięcej, potrzebuje zrobić coś dla siebie.

Zainspiruj się! Dołącz do „w sieci offline” na Facebooku i Instagramie

„W sieci offline” to projekt społeczny, dlatego nasze działania są bezpłatne. Dodatkowo zapraszamy Cię do udziału w organizowanych przez nas akcjach #wyzwaniepomaganie. Bo pomaganie też poprawia samopoczucie!